Вирощування гливи - чому варто зайнятися?

Люди здавна збирають гриби, в середніх віках вони навчилися навіть їх вирощувати. У цій статті розкривається питання про один з найцікавіших видів грибів, який вирощують на фермерських господарствах. Це - глива.

Насправді, цей гриб не надто калорійний і при зберіганні калорійність ще більше знижується. Не дивлячись на це, навіть невелика кількість цього гриба здатна вгамувати голод. Тому він добрий для тих, хто хоче скинути вагу. Глива містить вітаміни B, C, E і мікроелементи - калій, кальцій, залізо та йод. Крім того, гриби гливи здатні знижувати рівень холестерину в крові, знижуючи ризик розвитку атеросклерозу. Також глива може знижувати негативні ефекти впливу радіоактивного гама-випромінювання. Вуглеводи, які містяться в гливі, позитивно впливають на корисну кишкову мікрофлору.

Отже, вирощування гливи - непоганий шлях розвитку фермерського господарства. Само по собі вирощування грибів - вигідний бізнес, тому що не вимагає значних стартових капіталовкладень. На порталі "Укрбізнес" у відділі компанії "Друїди" можна купити грибні блоки, обладнання для вирощування грибів, власне гриби гливи і субстрат для гливи. Ці гриби можна вирощувати в закритих приміщеннях. У ролі субстрата для гливи може служити солома, тирса, кукурудзяні качани. Для збільшення ефективності субстрату застосовують різні мінеральні добавки, які впливають на pH субстрату і стан води в ньому. Можна також купити різні кліматичні установки для вирощування грибів, виробниками яких є Росія, Голландія, Італія, Бельгія та Німеччина. Вони можуть бути автоматизовані. Забезпечується їхнє тестування, запуск і налаштування при установці. Пропонується красивий молодий плодовий міцелій, який добре росте в теплицях і парниках. Гриби, вирощені з такого міцелію, не будуть підлягатися впливу шкідників і хвороб, будуть мати привабливий товарний вигляд і хороший смак.

Вирощування гливи не створює ніяких складнощів або незручностей - на цю тему легко можна знайти відео в інтернеті, а також кваліфіковані фахівці компанії "Друїди" проводять інформативні консультації, де дають відповіді на питання. Надаються детальні покрокові інструкції і плани. Важливо пам'ятати, що висаджувати гриби потрібно в теплу пору року (наприклад, навесні), адже найкраще вони ростуть при температурі вище 0 градусів.

Сподіваємося допомогти розвинути грибний агробізнес в Україні, адже поки він не займає значного місця в нашій агроіндустрії. Для цього ми пропонуємо вам почати власну справу і купити грибні блоки в нашій компанії. Адже багато хто хоче мати смачні делікатесні грибочки для святкового та повсякденного столу.