Зерновий міцелій гливи відтепер доступний і для клієнтів із країн близького зарубіжжя

Нині власна справа із вирощування гливи цікавить багатьох, але для того, щоб її розпочати, слід спершу придбати якісний зерновий міцелій гливи. Про те, що це таке та куди звертатися, аби отримати продукт, який дасть щедрі врожаї, розповімо у цій статті.

Досвідчені грибовиробники запевняють, що грибна міні-ферма по вирощуванню глив дозволяє без особливих зусиль заробляти до 3 тисяч гривень щомісяця. І так — протягом цілого року. Тож нині ви самі можете гарантувати собі стабільне працевлаштування, якщо придбаєте зерновий міцелій гливи і приступите до справи вирощування цього надзвичайно цінного гриба.

Зерновий міцелій гливи. Що це таке?

Міцелій гливи — це грибниця, яку висаджують у спеціальний субстрат і яка згодом проростає, утворюючи гриби. Найпоширенішим нині є саме зерновий міцелій гливи, тобто насіння злакових культур, заражене міцелієм. В контрольованих умовах грибна культура вноситься у спеціально оброблений субстрат зі злакового насіння.

Для кращого розуміння суті процесу слід уявити собі просту схему: ви купуєте зерновий міцелій гливи і субстрат, на якому ростимуть гриби. Звісно, і одне, і друге можна виготовити і самому, однак міцелій вимагає стерильності, а субстрат виготовляють з дотриманням відповідних технологій. І вже приблизно через два тижні можна очікувати на перший врожай. Перша хвиля дає до 75% врожаю, а друга — приблизно 30%. На третю хвилю фахівці рекомендують не чекати, оскільки до цього моменту субстрат почне закисати і в ньому заведуться шкідливі комахи, тому вже після другої хвилі слід подбати про покупку нових грибних блоків.

Як запевняють фахівці, якісний зерновий міцелій гливи дає швидкі та дружні сходи. Щоб на міцелій не потрапили хвороботворні мікроорганізми, його готують у стерильних умовах у спеціальних лабораторіях на зерні злакових культур, а реалізують у запаяних поліетиленових пакетах.

На що звернути увагу при купівлі міцелію гливи?

Купуючи зерновий міцелій гливи, вам слід переконатися, що на його поверхні немає зелених плям цвілевих грибів і темних слизових зерен пшениці. На кожному пакеті має бути етикетка з назвою штаму гриба, датою виготовлення і умовами зберігання. І пам'ятайте, що зерновий міцелій гливи живе у холодильнику не більше 1,5 місяця. Якщо міцелій старий, на ньому починають з'являтися жовті плями або білий пух грибних ниток. А ще фахівці радять купувати зерновий міцелій гливи лише у перевіреного постачальника.

В Україні таким перевіреним постачальником зернового міцелію гливи є компанія «Друїди». Саме тут налагоджено такий технологічний процес, який практично не має аналогів на пострадянському просторі. Компанія «Друїди» оснащена сучасним обладнанням і має лабораторію, яка контролює якість міцелію гливи, субстрату, виробництва грибних блоків та безпосереднього вирощування гливи на кожному з етапів. Спеціальною пропозицією цієї компанії нині стало ще й те, що вона розширила географію своєї діяльності та готова співпрацювати не лише з клієнтами із України, але й із охочими вирощувати гливи у Росії, Польщі та інших країнах близького зарубіжжя.