Друїди

«Друїди» - український лідер з вирощування гливи

Основним видом діяльності ТОВ «Друїди» є виробництво грибного субстрату гливи. Вирощуванням гливи в світі займаються сотні тисяч фермерів.

В Україні виробництво гливи поки знаходиться на стадії становлення. Але, тим не менше, вже зараз існують великі грибні ферми

та підприємства, які займаються виробництвом субстрату для гливи і грибних блоків гливи.

Наше підприємство «Друїди» є лідером на ринку України з виробництва грибних блоків, а наш технологічний процес практично не має аналогів на пострадянському просторі.

Виробництво грибних блоків і субстрату для гливи

Режими вирощування, гігієнічність субстратів для гливи, відсутність особливо небезпечних хвороб і шкідників дозволяють вживати цей цінний харчовий гриб без побоювання для здоров'я.

Підприємство «Друїди» оснащене сучасним технологічним обладнанням і має лабораторію, що дозволяє постійно проводити контроль якості субстрату для гливи, контролювати процес виробництва грибних блоків гливи та вирощування гливи на кожному етапі виробничого процесу. Працюючи тривалий час, підприємство досягло відмінних показників і стабільної якості субстрату для гливи.

Виробнича потужність заводу з виробництва міцелію компанії складає 16 млн. літрів міцелію в рік. Завод — це чотириповерхова будівля, на кожному поверсі якого відбувається певний етап технологічного процесу — починаючи від варіння зерна (верхній поверх) до фасування готового міцелію в ящики (нижній поверх). На виробництві суворо дотримується режим гігієни та стерильності (для стерильної зони), а процес на кожному етапі контролюється сучасною лабораторією. Природно, стерильну зону гості можуть спостерігати тільки через скло.

У 2016 році компанія стала лідером у своїй галузі в України, а також бул

а відзначена нагородою НБР як лідер якісного грибного субстрату.

Також фахівці підприємства здійснюють консультативну підтримку на всіх етапах вирощування гливи. ТОВ «Друїди» є другом і партнером для багатьох виробників гриба гливи.

 
 

Контакти

Друїди - субстрат для гливи, грибні блоки гливи, вирощування гливи
(основний офіс)

50000, Україна, Дніпропетровська, с. Надеждівка, вул. Жовтнева, будинок 1 А
  • +38 (056) 477-21-XX

Соц. кнопки

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create